Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ВЕБІНАРИ ДЛЯ ВИБОРЦІВВГО «Комітет виборців України» за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні у рамках проекту   «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців» проводить 6-ть вебінарів для виборців, з метою надання їм необхідних знань та навичок щодо виборчих процедур.

Перші вебінари провів досвідчений практик, Голова Правління ВГО «Комітету виборців України» - Олександр Черненко. Теми вебінарів, які відбулися в середу 26 вересня 2012 року: «Підкуп виборців та його правові наслідки» (переглянути за адресою) і «Збереження таємниці голосування» (переглянути за адресою).

Графік проведення вебінарів:

Понеділок 01.10.2012 о 16.00 вебінар «Порушення виборчих прав та способи їх захисту» (зареєструватись на вебінар можна за адресою).

Понеділок 01.10.2012 о 17.00 вебінар «Голосування на дому, що для цього потрібно» (зареєструватись на вебінар можна за адресою).

Доповідач - Олексій Горецький - Голова Правління Рівненького відділення КВУ, кваліфікований юрист, тренер.

Вівторок 02.10.2012 о 13.00 вебінар  «Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» (зареєструватись на вебінар можна за адресою).

Вівторок 02.10.2012 о 14.00 вебінар «Відсутність можливості голосувати «проти всіх» - важливість усвідомленого вибору» (зареєструватись на вебінар можна за адресою).

Доповідач – Сергій Ткаченко - Голова Правління Донецького відділення КВУ, професійний політолог, знаний громадський діяч.

Детальний перелік, питань обов'язових для висвітлення на вебінарах Ви отримаєте при реєстрації.

Просимо всіх бажаючих зареєструватися і отримати офіційне запрошення на вебінар.

Прес-служба КВУ

Теґ

: вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Анонси подій

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 1,5919139385223 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0