Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

194 виборчий округ перетворюється на "гарячу точку" парламентських виборів.


26 вересня в Черкасах відбувся круглий стіл «Черкаси - місяць до виборів», який був проведений за підтримки обласного осередку КВУ. Серед іншого майже всі учасники заходу в унісон заявляли, що 194 округ з центром у місті Черкаси є найспокійнішим з точки зору застосування адміністративного ресурсу, деструктивних технологій, війни компроматів тощо.

Однак такі оцінки виявилися передчасними.  Ближче до виборів 194 округ стає центром  боротьби компроматів. Спочатку в окрузі опозиційними кандидатами почала поширюватись агітаційна продукція, чиї автори почали «переходити на особистості». Критика стосувалась здебільшого  кандидата самовисуванця В.Жуковської.

Пішніше в нічний час містом поширюютьс листівки (звісно без вихідних даних), які рефреном повторюють ті ж самі меседжі, що і у інформаційних та агітаційних матеріалах опозиції.

Апогею іторія досягла тоді, коли з'явилася інформація про напад на агітаторів та агітаційні намети, при чому в одному і тому ж місці. Наскільки відомо, усі інциденти закінчилися не тільки зняттям побоїв, але і госпіталізацією. Працює органи МВС та прокуратури. Нападник в одному випадку – затриманий.

Звісно, напади можуть бути прикладами звичайно «битовухи». Але симптоматично, що об’єктом усіх цих дій є висуванець від ПАТ «Азот» Валентина Жуковська. Ситуація щонайменше дивна, особливо якщо врахувати, що основний конкурент пані Жуковської – представник ОО пан Булатецький діє під слоганом «Справжній мужик».

 Олекксандр Черненко

П'ятниця, 3 серпня 2012, 16:48

 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Аналітика

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,96797299385071 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0