Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПРОЕКТУ ПРОСВІТИ ВИБОРЦІВ В КИЄВІ


АНОНС

09 жовтня 2012 року ВГО Комітет виборців України у приміщенні  Національної Академії Наук України за адресою вул. Володимирська 55, у  Білому конференц-залі на 1-му поверсі о 11.00 відбудеться презентація проекту підвищення обізнаності виборців про їхні права та виборчі процедури: «ВЕБІНАРИ ДЛЯ ВИБОРЦІВ», «ГІРЯЧА ЛІНІЯ», ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЇ.


Презентуватимуть  проект  - Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» - Олександр Черненко; керівник проекту, Заступник Голови Правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»  – Наталія Линник і технічний редактор проекту – Володимир Мордас.


На презентації розкажуть по нові джерела безкоштовної інформації та юридичних консультацій для виборців: «гарячу лінію» КВУ та он-лайн консультації та вебінари* для виборців, з яких виборці мають можливість почерпнути інформацію про права виборців та їх захист, про уточнення списків виборців, про виборчі бюлетені та відсутність графи «проти всіх», про голосування «на дому», про наслідки підкупу виборців та методи запобігання та багато супутньої корисної інформації.


Доповідачами вебінарів є:

  • Олександр Черненко – Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» – політолог, громадський діяч.
  • Олексій Горецький – Голова Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» – юрист, правозахисник.
  • Сергій Ткаченко - Голова Донецької обласної громадської організації  «Комітет виборців України» експерт з виборчих процесів, громадський діяч.

Інформацію про повний перелік висвітлених питань та скористатися можливістю перегляду вебінарів можна отримати на сайті «Вибори в Україні» (http://www.electioninfo.org.ua).

Довідково: ВГО «Комітет виборців України» за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні у рамках проекту   «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців» поширює інформацію через «гарячу лінію», он-лайн консультації і вебінари для виборців, з метою надання їм необхідних знань та навичок.

* Вебінар - «віртуальний» он-лайн семінар, доступний після проведення в режимі відео он-лайн перегляду


Прес-служба КВУ

Теґи

: оскарження, КВУ, ОБСЄ, законодавство про вибори, відповідальність, виборчий бюлетень, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Анонси подій

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 1,6635658740997 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0