Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Презентація вебінарів на Вінничині


5 жовтня 2012 року Вінницький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" презентував "ВЕБІНАРИ ДЛЯ ВИБОРЦІВ".


На презентації були представлені вебінари (он-лайн семінар, доступний після проведення в режимі відео он-лайн перегляду), з яких виборці мають можливість почерпнути інформацію про свої права та їх захист, про уточнення списків виборців, про виборчі бюлетені та відсутність графи "проти всіх", про голосування "на дому", про наслідки підкупу виборців та методи запобігання та багато супутньої корисної інформації.


Інформацію про повний перелік висвітлених питань та скористатися можливістю перегляду вебінарів можна отримати на сайті "Вибори в Україні".


Довідково: ВГО "Комітет виборців України" за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні у рамках проекту "Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців" поширює інформацію через вебінари для виборців, з метою надання їм необхідних знань та навичок.


Підготовка до виборів уже на фінішній прямій. Про це повідомив сьогодні Владислав Телень, голова Вінницької обласної громадської організації "Комітет виборців України" експерт з виборчих процесів, на конференції КВУ.


Також він відмітив, що наразі у Вінницькій області найбільша боротьба йде на 13, 14 та 17 округах.


Найбільш болючі для всіх питання та відповіді на них пролунали сьогодні з уст представників КВУ. Головне, що турбує електорат: списки виборців, запрошення, камери спостереження та порядок їх дій у випадку порушень.


Списки виборців уже є надруковані, і будуть передані на виборчі дільниці в неділю, максимум – в понеділок! Разом із списками члени виборчих комісій також отримають запрошення на вибори, які повинні будуть розіслати (або рознести) електорату. Списки надсилаються з метою перевірки та виявлення допущених помилок, і їх своєчасного редагування.


Всього, за останній місяць було внесено більше 3 тисяч змін та поправок.


Виявляють порушення, помилки, або звертаються за роз’ясненням, в більшості випадків, люди старшого та пенсійного віку.


Часто постає питання про зміну голосування виборця. В цьому році виборець має право голосувати лише в межах свого виборчого округу, тобто змінюючи дільницю. На сьогодні прийнято та розглянемо уже 64 заяви з проханням зміни місця голосування.


Чітко планується і система відео-спостереження, яка є надзвичайно кропіткою та детально продуманою. Загалом в Україні є 33 тисячі виборчих комісій. На  кожній з них повинно бути встановлено хоча б по кілька камер (частіше всього 2). В нашому місті буде встановлено 134 камери, з яких 117 встановлює Укртелеком, а решту – Дата груп та Вінтелепорт. Наразі, існує ще кілька місць, в яких камери встановлено не було. Обов’язково відео-нагляд буде вестися з місця де стоять урни, видаються бюлетені, та, безпосередньо, при підрахункові голосів.


В разі, якщо камеру не встановлено, на виборчій дільниці послуговуватимуться веб-камерами, підключеними до ноут-буків.

 

П'ятниця, 5 жовтня 2012, 19:14

Теґи

: списки виборців, підкуп, права людини, оскарження, відповідальність, виборчий бюлетень, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17027401924133 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0