Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Шаповал: Невизнання результатів у проблемних округах - вчасне та буденне

Голова Центрвиборчкому Володимир Шаповал сумнівається, що офіційне визнання результатів голосування у 5-ти "проблемних" округах було можливим.

"Це був би дуже негарний та вкрай негативний крок збоку ЦВК", - заявив він в ефірі Першого національного телеканалу, повідомляє "Укрінформ".

"Тому я думаю, що це рішення, можливо, для когось і є юридично спірним, але, дозволю собі дати таку самооцінку рішенню Центральної виборчої комісії: воно було достатньо вчасним і достатньо буденним", - сказав Шаповал.


За його словами, Центральна виборча комісія не могла прийняти рішення, яке б суперечило скандальним подіям, що мали місце у зазначених округах.

"І якщо б ми встановили результати по цих проблемних округах, які, вибачте, суперечили всьому тому, що ми бачили... А ми бачили все, правда? У нас є, слава Богу, засоби масової інформації, які достатньо інформують громадськість про те, що відбувається... То я переконаний, що у нас не було б аргументу говорити, що ці вибори – демократичні, що вони взагалі відбулися", - заявив голова ЦВК.

Як відомо, 5 листопада Центральна виборча комісія ухвалила постанову про неможливість встановлення результатів виборів у 5-ти "проблемних" виборчих округах - №94, 132, 194, 197 та 223.

6 листопада Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори в цих округах.

Фахівці називають ці кроки незаконними і вказують на необхідність зміни законодавства.

"Українська правда"Четвер, 8 листопада 2012, 17:01

Теґ

: вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18148303031921 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0