Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ПАРЄ не буде говорити про Україну на майбутній сесії


Парламентська Асамблея Ради Європи не планує на наступній сесії в січні 2013 року розглядати ситуацію в Україні.

Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив постійний представник України при Раді Європи Микола Точицький.

"Станом на сьогоднішній день у мене немає такої інформації, що на наступній сесії ПАРЄ буде розглядатися ситуація в Україні. У планах ПАРЄ цього немає", - повідомив посол.   

Він пояснив, що є таке поняття, як термінові дебати, але за його інформацією, на даний момент існують інші більш важливі для організації питання – Сирія, ситуація на Близькому Сході.

"Що стосується минулих парламентських виборів в Україні, остаточний звіт ПАРЄ за результатами їх проведення ще готується. Його розгляд і твердження в ПАРЄ заплановані на кінець поточного місяця. За моєю інформацією, доповідачі не порушували питання про обов'язковий розгляд цього питання на наступній сесії асамблеї", - підкреслив Точицький.

Відповідаючи на запитання щодо оцінок парламентських виборів, які звучать у ПАРЄ, посол відповів, що остаточних висновків поки немає.

"Те, що виносилося в пресу відразу ж після виборів, – це не остаточна оцінка виборів з боку асамблеї. Я б це назвав особистою думкою окремих членів або глав місій спостерігачів", - сказав дипломат.

Точицький додав, що "існують критичні моменти й зауваження з боку місії спостерігачів Ради Європи, які стосуються більшою мірою виборчого законодавства".

Фінальний документ, за його інформацією, буде розглядатися 29-30 листопада.

"Однак ці вибори пройшли, і український уряд висловив свою позицію, відзначивши, що всі конструктивні зауваження спостерігачів будуть обов'язково враховані", - підсумував Точицький.

"Українська правда"Четвер, 22 листопада 2012, 15:01

Теґи

: ПАРЄ, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1070761680603 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: open(/var/tmp//sess_s4qd1atk14rtkdjfhmjtm74dj6, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0