Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Медведчук уже хоче референдум про вступ до Митного союзу із Росією


Метою закону про референдум може стати приєднання України до Митного союзу з Росією.

Таку думку висловив один з лідерів опозиції Арсеній Яценюк, пишеКомерсант-Україна.

"Президент намагається зробити дві речі. По-перше, прийняти рішення щодо нової Конституції - ми вважаємо, що таке рішення незаконно, оскільки будь-які зміни Конституції мають голосувати в парламенті", - заявив лідер опозиції Арсеній Яценюк.

"І, по-друге, нам відомо, що даний закон спрямований на те, щоб через рішення референдуму приєднати Україну до Митного союзу (з Росією, Білорусією й Казахстаном)",— підкреслив він.

Кампанія щодо популяризації вирішення питань за допомогою референдум стартувала в Україні в середині цього року. Її ідеологом виступив лідер громадської організації "Український вибір" Віктор Медведчук.

Він уже підготував проект змін до Конституції й передав у Конституційну асамблею при президенті.

Цей документ, на відміну від діючої Конституції, повністю відповідає новому закону про референдум і не припускає участі парламенту в імплементації прийнятих на референдумі рішень.

"Я вважаю, що перший референдум відповідно до нового закону про референдум повинен бути проведений саме з питання вступу України до Митного союзу",- заявив Медведчук.

"Це допоможе нашій владі й опозиції позбутися ілюзій про так звану безальтернативність європейського вибору", - додав він. 

"Українська правда"Середа, 28 листопада 2012, 14:54

Теґ

: референдум


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10927391052246 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: open(/var/tmp//sess_pn30t8ilc5plb3gc0jhre3rqk6, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0