Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

В українських депутатів найбільші пільги у світі


«Заробітки» українських народних обранців у порівнянні з їхніми світовими колегами досить скромні, навіть з урахуванням усіх надбавок, але у частині пільг в українських депутатів немає конкурентів.
 
Про це пише Сегодня.
 
«На руки я отримував чистими в середньому 14 тисяч гривень, іноді менше. У цю суму вже включені всі надбавки і премії. Наприклад, мені  невелика належить доплата як голові підкомітету з питань депутатської етики», - розповів нам депутат від НУНС 6-го скликання Юрій Гримчак. Також наші депутати мають право безкоштовно їздити й літати по всій території України, іногородні забезпечуються житлом у столиці, вони можуть користуватися безкоштовними путівками у санаторій Верховної Ради, лікуватися в елітній лікарні «Феофанія», користуватися службовим авто до 20 годин на місяць. А ще їм продовжують платити повну зарплату увесь рік після закінчення їхніх повноважень і півзарплати - до виходу на пенсію, якщо вони так і не знайшли нову роботу.
 
Найвищі зарплати серед європейських депутатів - у італійських законодавців. Це з'ясувалося після того, як місцеве міністерство статистики порівняло заробітки своїх народних обранців із зарплатою членів парламентів інших європейських країн. «Італійський депутат з різними допомогами і доплатами може заробляти до 16-17 тисяч євро на місяць. Чим більше строків підряд він обирається - тим вища зарплата», - розповів нам італійський політолог і публіцист Джованні Бенсі. У зарплаті італійського парламентарія вже враховані його необхідні витрати: наприклад, 1331 євро на транспорт, 258 - на телефонні переговори, 42 євро - на комп'ютерне обладнання (папір, картриджі для принтерів і т.п.). До 2009 року італійці були і найбагатшими членами Європейського парламенту, але потім цю "лавку прикрили": зарплата усіх євродепутатів стала однаковою.



Golos.ua © 2012

П'ятниця, 30 листопада 2012, 13:06

Теґ

: Депутати


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11100912094116 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0