Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ЗМІ: Депутати, яких не переобрали, не хочуть виїжджати зі службових квартир


Кількох депутатів, яким раніше дісталися службові квартири, не переобрали на наступний термін.

Про це ТСН повідомив голова регламентного комітету Володимир Макеєнко.

"Двох чи трьох депутатів не переобрали народними депутатами, ці квартири підуть на жереб. Хто витягне, той витягне", - розповів він.

Квартиру у приватну власність, як і грошову компенсацію за неї, депутати за новим порядком отримати вже не можуть, але хочуть, визнає Макеєнко.

"Я все-таки вам скажу одне прізвище (депутата, який не хоче віддавати квартиру - ред.), але неофіційно. Камчатний - заступник голови регламентного комітету", - заявив нардеп.

Сам Валерій Камчатний заявляє, що його "помилково" називають у переліку депутатів, які не хочуть повертати службові квартири. "У мене немає службової квартири і ніколи не було", - запевнив він Українську правду.

"Я отримав цю квартиру разом з іншими народними депутатами. На той момент, це було 24 народних депутати з різних фракцій. Отримав із формулюванням "для постійного проживання", - розповів Камчатний.

"Згідно з законом про статус народного депутата, депутат може отримати а) службову квартиру; б) квартиру для постійного проживання; в) компенсацію за житло. Ні першого, ні третього я не отримував. Я отримав квартиру для постійного проживання, і вона не підлягає поверненню згідно закону, оскільки вона для постійного проживання", - заявив він.

"Я не знаю, чому він (Макеєнко) мене назвав. Я намагався його запитати, але він в кущі ховається, каже, що нічого не говорив, і мого прізвища не називав. Може, він визнав свою помилку, може він когось іншого мав на увазі", - додав Камчатний.

Як відомо, депутати отримували квартири від держави за законом про статус народного депутата.

"Корреспондент"Вівторок, 4 грудня 2012, 16:00

Теґ

: Депутати


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10864901542664 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0