Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Другий день роботи нової Ради розпочався з великої бійки


Після винесення питання про обрання спікера ВР опозиція заблокувала трибуну і президію. Між депутатами почалися сутички.
 
 
Другий день роботи Верховної Ради 7-го скликання почався з бійки між опозиціонерами і провладними депутатами.
 
Бійка сталася після того, як на розгляд депутатів було винесено питання обрання спікера.
 
За перехід до обговорення кандидатур на посаду спікера проголосували 242 депутати. Опозиціонери побачили, що деякі депутати від провладної більшості не голосували особисто, і вимагали особистого голосування.
 
Незважаючи на це, головуючий на засіданні регіонал Олександр Єфремов надав слово кандидату на посаду спікера від Партії регіонів Володимиру Рибаку.
 
Рибак спробував виступити, однак не зміг, оскільки під час цього опозиціонери пішли на штурм президії Верховної Ради, а регіонали намагалися їм перешкодити, і в залі спалахнула бійка. Єфремов оголосив перерву.
 
Як повідомляють журналісти з місця подій, бійка почалася після того, як Олександра Кужель намагалася вихопити у одного з регіоналів другу картку, якою він голосував.
 
«Українська правда» зазначає, що бійка була дуже жорстокою. Коли депутат від «Батьківщини» Олег Медуниця впав біля трибуни, регіонали, в тому числі Вадим Колесніченко, штовхали його ногами і не давали встати. «Деякі депутати так душили один одного, що їхні обличчя ставали багряними», — пише видання.
 
У протистоянні брали участь лідери фракцій, у тому числі Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк. Віталій Кличко не брав участь у сутичці. Після оголошення перерви, близько 30 регіоналів залишаються біля трибуни.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 13 грудня 2012, 13:40

Теґ

: Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11047887802124 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0