Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Азаров розкритикував депутатів за бійки і покликав опозицію на переговори


Прем’єр-міністр закликав шукати компроміси і висловив переконання, що Верховна Рада «продемонструвала, що може приймати змістовні рішення».
 
 
Прем'єр-міністр Микола Азаров розкритикував методи «силового вирішення питань» у Верховній Раді і повідомив, що запросив опозицію на переговори для пошуку компромісів в інтересах України.
 
«Вчора я офіційно запросив опозицію до переговорів з принципових питань порядку денного розвитку країни в дуже непростих умовах», — сказав Азаров на засіданні Кабміну у п'ятницю, 14 грудня.
 
Він уточнив, що необхідно проаналізувати питання поліпшення умов членства України у СОТ, відносини до Митного союзу, співпрацю з МВФ.
 
"І знайти компроміси в цих питаннях за однієї умови — компроміс повинен бути в інтересах України. Без популізму і шуму", — зазначив Азаров.
 
Він повторив, що, на його думку, напередодні у Верховній Раді «після досить важких і неоднозначних дебатів намітився дуже важливий компроміс».
 
«Верховна Рада продемонструвала, що може приймати змістовні конструктивні рішення, спрямовані на забезпечення стабільності і розвитку держави. Переконаний: відповідальність перед народом України дозволить цей компроміс закріпити і продовжити подальшу роботу. Ми зробимо для цього все необхідне», — сказав Азаров.
 
У той же час він підкреслив, що за перші два дні роботи парламенту 7-го скликання «намітилася неприйнятна тенденція вирішувати питання силовими методами».
 
«Кілька разів дебати переходили у фізичне, навіть агресивне протистояння, що неприпустимо для законодавчого органу цивілізованої країни. Невже комусь може сподобатися, що в новинах усіх телеканалів світу через це Україна поставала в негарному світлі?», — запитав Азаров.
 
Нагадаємо, Верховна Рада в четвер, 13 грудня, підтримала пропозицію президента Віктора Януковича призначити Миколу Азарова на посаду прем'єр-міністра. Незабаром після цього глава держави підписав відповідний указ.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 14 грудня 2012, 14:24

Теґ

: Микола Азаров


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17230701446533 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0