Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Опозиція визначила 10 пріоритетів у парламенті


Серед найбільш важливих питань, визначених опозицією, є: введення у ВР персональної системи голосування, декриміналізація статей, за якими засуджено екс-прем’єр-міністра і колишнього міністра внутрішніх справ, прийняття закону про порядок імпічменту президента і ухвалення пакету антикорупційних законів.
 
 
Опозиція визначила 10 пріоритетних блоків питань, які у першу чергу повинен вирішити парламент. Про це повідомив лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.
 
Зокрема, за його словами, першим питанням є створення тимчасової слідчої комісії з розслідування фальсифікацій результатів парламентських виборів і тимчасової спеціальної комісії щодо з'ясування факту складання або не складання присяги депутатами Андрієм і Олександром Табаловим.
 
Яценюк зауважив, що така комісія повинна працювати протягом місяця, і надати парламенту відповідну інформацію. У цей блок, зауважив Яценюк, входить також питання про прийняття законопроекту про можливість відкликання депутата. Ще одним блоком питань є введення у ВР персональної системи голосування — так званої сенсорної кнопки — і прийняття закону про введення кримінальної відповідальності за голосування чужими картками.
 
За словами Яценюка, таку систему можна запровадити двома способами: розпорядженням голови Верховної Ради чи прийняттям відповідної постанови. Третім блоком є питання декриміналізації статей, за якими засуджено екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Четвертим блоком — прийняття закону про порядок імпічменту Президента, а п'ятим — пакет антикорупційних законів, зокрема про перевірку доходів і витрат чиновників.
 
Шостим блоком є закон про скасування пільг і привілеїв для високопосадовців, сьомим — проведення «реальної» пенсійної реформи. Восьмим — скасування закону про основи державної мовної політики. Дев'ятим блоком має стати скасування рішення про створення державного земельного банку, а десятим — прийняття закону про вищу освіту.
 
Яценюк також додав, що всі ці законопроекти будуть обговорюватися на засіданнях Ради опозиції трьох фракцій, до них будуть вноситися поправки, після чого вони будуть виноситися на розгляд Верховної Ради. За матеріалами: УНІАН
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 18 грудня 2012, 10:29

Теґ

: Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18318390846252 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0