Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Склад нового Кабміну затвердять цього тижня


Рішення щодо складу уряду очікується на поточному тижні. Ретельний підбір кандидатів пов’язаний з тим, що на міністрів і новий уряд ляже дуже великий спектр завдань.
 
 
Рішення щодо складу уряду очікується на поточному тижні. Про це повідомив прес-секретар прем'єр-міністра України Миколи Азарова Віталій Лук'яненко.
 
«Прем'єр-міністр продовжує розглядати кандидатури, проводячи консультації. Рішення щодо складу уряду очікується на поточному тижні», — сказав він журналістам у середу в Києві.
 
За його словами, такий ретельний підбір кандидатів пов'язаний з тим, що на міністрів і новий уряд ляже дуже великий спектр завдань. Тому Азаров, підбираючи склад уряду, робить вибір на користь професіоналів, зазначив прес-секретар прем'єра.
 
Як повідомлялося, на парламентських виборах 28 грудня Азаров очолив список Партії регіонів і був обраний народним депутатом. 3 грудня він написав заяву, і президент України Віктор Янукович прийняв його відставку разом з усім складом Кабінету міністрів.
 
Окремими указами були звільнені з посад сім членів уряду, які були обрані народними депутатами. Зокрема, Янукович звільнив віце-прем'єра — міністра інфраструктури Бориса Колеснікова у зв'язку з обранням його народним депутатом, віце-прем'єра — міністра соціальної політики Сергія Тігіпка, міністра надзвичайних ситуацій України Віктора Балогу, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка , міністра юстиції Олександра Лавриновича, міністра економічного розвитку і торгівлі Петра Порошенка, міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.
 
9 грудня В.Янукович запропонував кандидатуру Азарова на посаду прем'єра. 12 грудня на першому засіданні Верховної Ради 7 скликання Азаров прийняв присягу народного депутата, а на засіданні 13 грудня парламент дав згоду на призначення його прем'єр-міністром.
 
Згідно з Конституцією, прем'єр-міністр призначається Президентом України за згодою більше ніж половини від конституційного складу Верховної Ради. Персональний склад Кабінету міністрів призначається Президентом України за поданням прем'єр-міністра. 
 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаСереда, 19 грудня 2012, 13:35

Теґ

: Кабмін


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17360806465149 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0