Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

У Раді досягнута домовленість про розподіл 29 з 30 комітетів


За словами спікера Рибака, всі фракції почули один одного. Він сподівається, що протягом двох днів будуть готові списки всіх комітетів, керівництва, предмети їхнього ведення.
 
 
У парламенті вже досягнута домовленість про розподіл 29-ти з 30 парламентських комітетів, повідомив голова Верховної Ради Володимир Рибак.
 
«У мене в кабінеті вже три чи чотири рази збиралися керівники фракцій, їхні заступники. Сьогодні вже є повне взаєморозуміння щодо 29 з 30 комітетів, один комітет ми ще узгодимо. Тож завтра-післязавтра ми підготуємо списки всіх комітетів, керівництва, предмети їхнього ведення» , — заявив Рибак в інтерв'ю парламентському телеканалу «Рада» 19 грудня.
 
«Всі фракції почули один одного, всі думки ми врахували, і я думаю, що на сесії на тому тижні ми затвердимо і запустимо їх у роботу, тому що надходять закони від міністерств, відомств, а мені нікуди їх направляти», — додав він.
 
Відповідаючи на питання про те, які законопроекти парламент розгляне в першу чергу, спікер заявив, що це будуть насамперед ті законопроекти, які спрямовані на створення нових робочих місць та підвищення рівня заробітної плати.
 
Раніше повідомлялося, що на засіданні 13 грудня Рада затвердила кандидатури керівництва парламенту і схвалила кандидатуру прем'єра. Під кінець засідання було затверджено рішення про перелік та кількісний склад комітетів парламенту нового скликання, при цьому склад комітетів затверджений не був.
 
У відповідності з рішенням передбачалося, що в парламенті сьомого скликання буде 27 комітетів і одна контрольна комісія з питань приватизації. На відміну від парламенту попереднього скликання, комітет з питань фінансової та банківської діяльності, податкової та митної політики розділений на комітет з питань фінансової і банківської діяльності та комітет з питань податкової та митної політики. 
 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 20 грудня 2012, 12:09

Теґи

: Політика, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,184574842453 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0