Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Азаров збирає Кабмін на прощальне засідання


Всі в.о. міністрів були запрошені на позачергове засідання в телефонному режимі. Порядок денний їм не повідомлявся, проте, за даними ZN.UA, це буде прощальне засідання, на якому Азаров подякує членам уряду за роботу.
 
 
Прем'єр-міністр України Микола Азаров призначив позачергове засідання Кабінету міністрів на 21 грудня. Про це ZN.UA повідомило джерело в уряді.
 
За словами джерела, всі в.о. міністрів було запрошено на позачергове засідання в телефонному режимі. Порядок денний їм не повідомлявся, проте, за даними ZN.UA, це буде прощальне засідання, на якому Азаров подякує членам уряду за роботу.
 
Враховуючи, що засідання призначене на 9:00, не виключено, що перші укази про призначення нових міністрів можуть з'явитися вже сьогодні, 20 грудня.
 
Нагадаємо, що за інформацією ZN.UA, до складу нового Кабінету міністрів не увійде жоден віце-прем'єр з колишнього уряду.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 21 грудня 2012, 9:53

Теґ

: Політика


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17877793312073 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0