Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Балога пояснив, чому пішов з уряду


Екс-міністру МНС Віктору Балозі президент пропонував стати міністром ще в 2010 році, але політик відмовився тому, що в той період відчув, що немає чіткого розуміння свого місця і ролі в новому Кабміні.
 
 
Україна все більше віддаляється від Європи і західних цінностей. Зате може увійти у структури, за якими проглядається контур нового Радянського Союзу. Про це розповів народний депутат Віктор Балога.
 
Пословам екс-міністра МНС, увійти в уряд президент йому пропонував ще у 2010 році.
 
«Мені пропонували високу посаду в уряді ще у березні 2010-го. У день голосування (тоді уряд призначався Верховною Радою) я проїхав повз парламент на крейсерській швидкості. Відчув, що немає чіткого розуміння свого місця і ролі у новому Кабміні. А без цього сідати в міністерське крісло марно», — розповів він.
 
Балога додав, що президент і надалі наполягав, щоб він таки увійшов в уряд.
 
«Ми з ним кілька разів зустрічалися. Для мене було важливо почути від глави держави, що Кабмін, як і вся нова влада, буде займатися реформами і мати для цього всі необхідні повноваження. Крім того, президент підтвердив мені, що Україна продовжить рухатися в Європейську Унію», — пояснив екс-міністр.
 
Нарешті, Балога погодився і став міністром. Одними зі своїх досягнень на цій посаді вважає прийняття Верховною Радою Кодексу цивільного захисту, підготовку законодавчих актів з дерегуляції підприємницької діяльності та впровадження системи екстреного виклику 112.
 
«Навіть бюджетний рядок на систему 112 було передбачено, щоправда, заявлених на реалізацію цього проекту півмільярда гривень МНС так і не отримало», — поскаржився він.
 
Балога додав: «І з європейським вектором якось не складається. Україна все більше віддаляється від Європи і, в широкому сенсі, західних цінностей. Однак знову замаячила перспектива увійти у структури, за якими проглядається контур нового Радянського Союзу. Хоча більшість українських і надалі відстоюють курс на Європу».
 
Тому урядовий майданчик втратив актуальність, пояснив він.
 
«Врешті-решт, два роки в уряді — це роки нового досвіду, який зайвим не буває, — підкреслив екс-міністр. - А парламент для мене є чистим аркушем. І не тому, що не знаю, як він працює, адже вже був народним депутатом. А тому, що і часи зараз інші, і політична конфігурація відмінна навіть від тієї, яка була ще рік тому». За матеріалами: Gazeta.ua
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 24 грудня 2012, 11:47

Теґ

: Політика


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17491698265076 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0