Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Арбузов став першим віце-прем’єром


Першим віце-прем’єром України призначений близький до «сім’ї» Януковича Арбузов, який останні два роки очолював Національний банк. Він змінив на цій посаді Хорошковського, який публічно заявив про незгоду з повторним призначенням Азарова на прем’єрську посаду.
 
 
Президент Віктор Янукович своїм указом призначив першим віце-прем'єр-міністром України 36-річного Сергія Арбузова, звільнивши його з посади голови Національного банку.
 
Всі посади в уряді, окрім прем'єрської, залишалися вакантними після відставки Кабміну на початку грудня, і лише сьогодні Янукович підписав перші укази про призначення.
 
Після відставки уряду Арбузов розглядався як один з реальних претендентів на посаду прем'єр-міністра, однак Янукович зупинив свій вибір на Миколі Азарові.
 
Як повідомлялося, 14 грудня в.о. першого віце-прем'єр-міністра Валерій Хорошковський подав у відставку, особисто заявивши Януковичу про незгоду з призначенням Миколи Азарова на прем'єрську посаду.
 
Арбузов народився 24 березня 1976 року в Донецьку. Його стрімкий кар'єрний ріст пояснюють близькими стосунками зі старшим сином президента Олександром Януковичем.
 
Арбузов протягом 6,5 років (до травня 2010 року) працював головою правління «УкрБізнесБанку» (Донецьк), який пов'язують Олександром Януковичем.
 
У 2010 році протягом короткого часу Арбузов спочатку очолив наглядову раду державного «Укрексімбанку», а потім став першим заступником голови НБУ. У грудні 2010 рік Верховна Рада дала згоду на його призначення головою Національного банку за поданням президента. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 24 грудня 2012, 12:16

Теґи

: Політика, Кабмін


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17778301239014 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0