Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

В Азарова розповіли, чим Кабмін займеться на першому засіданні


Уряд 3 січня розгляне зміни до Митного кодексу, подумає над стимулюванням залучення інвестицій і внесе зміни до закону про Кабмін. Серед доповідачів — Прасолов, Королевська, Каськів.
 
 
Прем'єр-міністр Микола Азаров у четвер, 3 грудня, проведе перше у новому році засідання Кабінету міністрів України. Про це повідомила прес-служба уряду.
 
Згідно з порядком денним засідання, зокрема, планується розглянути проект змін до статті 287 Митного кодексу України щодо особливостей оподаткування митом деяких товарів.
 
Кабмін також планує розглянути зміни щодо стимулювання залучення інвестицій та вдосконалення діяльності акціонерних товариств (АТ).
 
Окрім того, міністр юстиції Олександр Лавринович представить проект змін до закону про «Про Кабінет міністрів України». Також уряд має намір схвалити концепцію загальнодержавної програми поводження з відходами на 2013-2020 рр.., концепцію проекту закону України «Про державне регулювання у сфері супутникової навігації», розглянути проект розпорядження Кабміну про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, проект постанови про затвердження порядку ведення Єдиного державного порталу адміністративних послуг та про внесення змін до програми розселення і облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, що повернулися на проживання в Україну, їхньої адаптації та інтеграції в українське суспільство на період до 2015 року.
 
Також члени Кабміну планують затвердити план організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації закону України від 20 листопада 2012 року № 5494 «Про внесення змін до Земельного кодексу України» та про план організації виконання указу Президента України від 28 грудня 2012 року № 766 «Про внесення змін в положення про міністра Кабінету міністрів України (щодо повноважень міністра Кабміну) ".
 
Серед пунктів "Різне» значиться розгляд Кабміном питання укладення інвестиційного договору з реалізації нацпроекту «Село майбутнього». Доповідачем з цього пункту буде глава Держінвестпроекту Владислав Каськів.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 3 січня 2013, 12:03

Теґ

: Кабмін


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18761420249939 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0