Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Рада призначила Соркіна главою Нацбанку


Верховна Рада призначила Ігоря Соркіна на посаду голови Національного банку України. "За" проголосували 187 народних депутатів із фракції Партії регіонів, 31 - від Компартії і 13 позафракційних.
 
Верховна Рада призначила головою Національного банку України Ігоря Соркіна, який з кінця грудня 2012 року виконує обов'язки голови Нацбанку. За таке рішення на пленарному засіданні у п'ятницю, 11 січня проголосував 231 народний депутат.
 
"За" проголосували 187 народних депутатів із фракції Партії регіонів, 31 - від Компартії і 13 позафракційних. Із фракцій "Батьківщини", "УДАРу" і "Свободи" жоден депутат не проголосував за призначення Соркіна.
 
Виступаючи перед голосуванням за його кандидатуру, сам Соркін заявив, що Нацбанк зосередиться в 2013 році на зниженні кредитних ставок і вихованні довіри в населення до гривні.
 
"Необхідно продовжити виховання довіри суспільства до національної грошової одиниці", - сказав він у п'ятницю в парламенті.
 
"Одним з пріоритетних завдань вважаю зниження процентних ставок щодо кредитів і депозитів", - додав він.
 
Нагадаємо, кандидатуру Соркіна запропонував президент Віктор Янукович.
 
Глава держави наприкінці грудня 2012 року призначив главу НБУ Арбузова першим віце-прем'єр-міністром, а голову Ради НБУ Ігоря Прасолова - міністром економічного розвитку та торгівлі.
 
Глава НБУ призначається і звільняється з посади парламентом за поданням президента. Глава центробанку призначається на сім років.
 
У п'ятниця, 11 січня Рада звільнила з посади голови НБУ Сергія Арбузова.
 
Соркін з 15 липня 2010 року працював на посаді заступника голови Нацбанку, курируючи банківський нагляд. До цього він очолював департамент банківського нагляду управління НБУ в Донецькій області.
 
За даними веб-сайту російського ВАТ "Газпром", батько Соркіна В'ячеслав Соркін працює першим заступником начальника департаменту інвестицій і будівництва "Газпрому". У російській газовій монополії працює з 2002 року.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 11 січня 2013, 12:58

Теґи

: Політика, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10791206359863 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0