Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Депутати-добровольці доведуть, що система Рада-3 не шкідлива для здоров'я


Група добровольців від опозиції готова приступити до тестування системи для персонального голосування, яка, за чутками, шкідлива для здоров'я.
 
Депутат від Батьківщини Микола Томенко готовий на парламентських канікулах протестувати на собі, чи шкідлива для здоров'я депутата система для голосування Рада-3. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.
 
Томенко нагадав, що були розмови про те, що система Рада-3 шкідлива для потенції або для організму депутата. "Я прийняв для себе дуже непросте рішення - я зі своїми колегами готовий пожертвувати здоров'ям і протестувати систему Рада під час канікул. Є три тижні, і багато депутатів погодилися пожертвувати собою заради персонального голосування",- сказав він.
 
За його словами група добровольців готова приступити до тестування системи Рада-3, як тільки добро на це дасть голова Верховної Ради. "І якщо ми виживемо, то 5 лютого наша група доповість про те, що ми пройшли тестування, і система Рада-3 має бути запущена", - сказав він.
 
На думку Томенка, якщо система не буде запущена, можливості для успішної роботи парламенту не буде.
 
Нагадаємо, під час голосування за призначення Соркіна главою НБУ у сесійній залі відбувалися сутички за участю депутатів від Партії регіонів і опозиції, яка намагалася перешкоджати голосуванню чужими картками. Незважаючи на це, згідно з аналізом "Батьківщини", за кандидатуру Соркіна проголосувало 22 картки депутатів, які на момент голосування були відсутні в Раді. Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк запропонував спікерові парламенту Володимиру Рибаку для запобігання подібних ситуацій в майбутньому перед початком роботи наступної сесії парламенту ввести в дію електронну систему для голосування Рада-3, що виключає можливість голосування чужими картками.
 
Як повідомлялося, 6 грудня Верховна Рада внесла зміни у регламент, що зобов'язують народних депутатів особисто реєструватися для участі в засіданнях парламенту, брати участь в голосуванні і робити це особисто.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 15 січня 2013, 12:49

Теґ

: Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16900682449341 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0