Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Керівництво делегації Верховної Ради у ПАРЄ буде обрано 20 січня


Склад делегації затвердили 14 січня. Очікується, що її керівництво оберуть протягом тижня.

Керівництво постійної делегації Верховної Ради України VII скликання у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) буде обрано 20 січня, напередодні сесії ПАРЄ у Страсбурзі, заявляє народний депутат фракції Партії регіонів Іван Попеску, який очолював постійну делегацію у ПАРЄ Верховної Ради минулого скликання.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, склад делегації вже опублікований на офіційному сайті українського парламенту і відповідна інформація відправлена в ПАРЄ.

"Склад делегації затвердили лише 14 січня. Це був останній термін з точки зору правил процедури Ради Європи... І після цього є 10 днів, щоб обрати керівництво делегації. Отже, протягом 10 днів... потрібно провести установчі збори, обрати керівництво делегації і розподілити депутатів між комітетами ПАРЄ. І нам потрібно до 24 січня провести це засідання", - сказав Попеску.

При цьому він підкреслив, що вже 21 січня починається сесія ПАРЄ, на яку їде новий склад української делегації. "Як правило, перед початком сесії ПАРЄ проходить нарада нашої делегації у Страсбурзі. І цього разу під час наради у нас є всі можливості провести засідання і обрати керівництво делегації і провести розподіл комітетів. Я думаю, що в неділю (20 січня) ми оберемо керівництво. І один із заступників глави делегації, швидше за все, буде обраний від опозиції", - додав він.

Парламентарій розповів, що в України у ПАРЄ 12 голосів, і якщо один з основних членів делегації не може брати участь в засіданні, то його заміняє його заступник, представник цієї фракції. "Наша делегація їде у складі 12 осіб: 5 - від Партії регіонів, 3 - від "Батьківщини" і по 1 - від Удару", "Свободи", комуністів, а також позафракційний. Саме ці 12 членів будуть брати участь в установчих зборах. Вони поїдуть до Страсбурга відповідно до розпорядження голови Верховної Ради", - уточнив Попеску.

Нагадаємо, серед членів постійної делегації - народні депутати з фракції "Батьківщина" Володимир Ар'єв, Леся Оробець, Сергій Соболєв. Фракцію Партії регіонів у делегації представляють Володимир Вечерко, Сергій Ківалов, Сергій Клюєв, Юлія Льовочкіна, Іван Попеску.

У постійну делегацію також увійшли Павло Рябікін (фракція "Удар"), Петро Симоненко (Компартія України), Олександр Шевченко (фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода") і позафракційний депутат Лев Миримський

Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 17 січня 2013, 10:53

Теґи

: ПАРЄ, Політика, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11131501197815 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0