Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

КВУ: вибори столичного мера та Київради мають пройти у кінці травня


Оголосити дату виборів міського голови столиці та депутатів Київради Верховна Рада повинна у лютому, а відбутися вони мають наприкінці травня. Про це заявив голова Комітету виборців України, Олександр Черненко.
Такі терміни, за його словами, відповідатимуть закону, адже останні вибори у столиці відбулися навесні 2008 року. Утім, оскільки Леонід Черновецький подав у відставку торік за кілька днів до закінчення терміну своїх повноважень, парламент мав оголосити позачергові вибори. Торік цього зроблено не було. Тож, будь-яке рішення тепер - уже можна називати політичним, наголосив Черненко. 
 
Олександр Черненко, голова КВУ: "Вибори мера мали бути позачергові, оскільки Черновецький уже давно у відставці і формально в Києві немає міського голови. Але оскільки вже можна забути про позачергові вибори - в кінці травня мають відбутися чергові вибори київського міського голови і київської міської ради. ВР має їх оголосити за 3 місяці - фактично, уже у лютому. Якщо вона цього не виконає - вона порушить свій конституційний обов'язок".
 

Понеділок, 21 січня 2013, 11:39

Теґи

: КВУ, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10844683647156 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0