Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Три опозиційні фракції офіційно передали в Раду 158 підписів для скликання позачергової сесії


Під вимогою про скликання позачергової сесії поставили свої підписи голови фракцій "Батьківщина" Арсеній Яценюк, "УДАР" Віталій Кличко, "Свобода" Олег Тягнибок, депутати трьох опозиційних фракцій і окремі позафракційні депутати.
 
Три опозиційні парламентські партії зібрали 158 підписів народних депутатів і звернулися до голови Верховної Ради Володимира Рибака з конституційною вимогою про скликання позачергової сесії. Про це повідомили в прес-службі партії "Фронт змін".
 
Згідно з повідомленням, опозиція пропонує наступний порядок денний: створення тимчасової слідчої комісії з розслідування порушень Конституції при утриманні Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, заслуховування інформації генерального прокурора, міністра внутрішніх справ і голови СБУ, питання про політичну відповідальність голів МВС і СБУ, а також висловлення недовіри генеральному прокурору України.
 
Під вимогою про скликання позачергової сесії поставили свої підписи голови фракцій "Батьківщина" , "УДАР" Віталій Кличко, "Свобода" Олег Тягнибок, депутати трьох опозиційних фракцій і окремі позафракційні депутати.
 
Згідно із законом України про регламент Ради, сесія має бути скликана спікером парламенту в семиденний строк з моменту надходження вимоги, підкріпленої необхідною кількістю підписів народних депутатів.
 
Опозиція вимагає від голови Ради невідкладно ухвалити рішення про скликання позачергової сесії, як це передбачено законом.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 24 січня 2013, 10:20

Теґи

: Опозиція, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1705310344696 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0