Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Проміжні вибори до Івано-Франківської облради під загрозою зриву через відсутність фінансування - міськвиборчком


Проміжні вибори до Івано-Франківської обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №43 (місто Івано-Франківськ) під загрозою зриву через відсутність фінансування.

"Станом на 22 січня обласна рада виділила лише 43,1 тис. грн, що становить 10% від суми кошторису, який ми передали обласній виборчій комісії, - 412,521 тис. грн і який затверджено на сесії Івано-Франківської облради", - йдеться у зверненні Івано-Франківської міської виборчої комісії до голів Івано-Франківської обладміністрації та облради Михайла Вишиванюка та Василя Скрипничука, голови обласної виборчої комісії Олега Пилип'юка, оприлюдненому в середу.

Виділені кошти, зазначають у міськвиборчкомі, забезпечують тільки оплату заборгованості за друкування запрошень і придбання канцтоварів.

Однак транспортні послуги з перевезення виборчих бюлетенів, зарплата членів дільничних виборчкомів у кількості 545 осіб, оплата зв'язку, облаштування кабін для таємного голосування "не забезпечені коштами зовсім".

"Просимо термінового втручання, оскільки ми змушені 24 січня 2013 року повністю припинити роботу з виборчого процесу", - наголошується у зверненні міськвиборчкому.

Як повідомлялося, Івано-Франківський облвиборчком зареєстрував 23 кандидатів у депутати на виборах до облради за трьома мажоритарними виборчими округами - №25 (Надвірна), №36 (Снятин) і №43 (Івано-Франківськ) замість депутатів облради, обраних до Верховної Ради України.

Для проведення проміжних виборів, призначених на 27 січня, необхідно 1,8 млн грн (кошти мають бути виділені з облбюджету).

"Українська правда"Четвер, 24 січня 2013, 14:07

Теґ

: вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17279815673828 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: open(/var/tmp//sess_rkfkd176hhpbnrdl138vpvj235, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0