Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Єднатись, єднатись, і ще раз…


Звичайно, що День Соборності України не міг обійтись без традиційних заяв політиків про єднання, зокрема і створення єдиної опозиційної партії (в яку мали б увійти “Батьківщина”, УДАР та “Свобода”).

Про це певний час говорили ще напередодні парламентських виборів. Знову ж таки цю тему підняла Юлія Тимошенко своє заявою, а її підтримав Арсеній Яценюк.
“Головним завданням на наступний рік є поглиб­лення нашої єдності та створення стійкої, добре скоординованої опозиційної коаліції у складі “Батьківщини”, “Свободи” та УДАРу. Задля перемоги на президентських виборах 2015 ро­­ку опозиційного кандидата, наші фракції в парламенті мають не декларативно, а реально працювати, як годинник… детальний варіант – продов­ження об’єднавчих процесів опозиційних сил, створення єдиної партії, бо кoток Партії регіонів може зупинити лише потужна опозиційна сила, яка матиме беззапереч­ну підтримку суспільства” – йдеться у заяві леді Ю.
Та не всі опозиціонери аж так хочуть створювати одну політичну силу, а, відповідно, й об’єднувати свої партійні організаційні структури. Зокрема лідер “Свободи” Олег Тягнибок наголосив на недоречності подібних дій. “Я не думаю, що доцільно створювати політичну силу, де будуть представлені різні ідеології” – зазначив він.
Очевидно, що президентські амбіції низки опозиціонерів навряд чи дозволять створити єдину партію. Ближче до 2015 року ситуація ще більше загостриться.
Експерти також го­вo­рять про те, що ідея із створенням єдиної опозиційної партії є лише піар-ходом, котрий використовують у потрібний момент. “Єдина опозиційна партія могла б прийти до влади в Україні. Але це ідеальна схема. На сьогодні може йтися лише про максимальну координацію дій опозиційних партій та висунення єдиних кандидатів на посади мера Києва та Президента України. Тут не йдеться про об’єднання. Це дуже красива, але утопічна ідея”, – каже Олександр Черненко, голова Комітету виборців України, інформує УНІАН.
 

П'ятниця, 25 січня 2013, 11:16

Теґи

: Черненко, Політика


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11063885688782 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0