Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

У Верховній Раді не визнали дійсним підпис Кличка за позачергову сесію


Співробітники парламенту відмовилися визнавати дійсним підпис Кличка за позачергову сесію 29 січня, на якій будуть обговорювати Тимошенко. Кличко наступного разу пообіцяв ставити відбиток пальця.
 
Управління кадрів апарату Верховної Ради не визнало дійсними і не врахувало підписи сімох народних депутатів за скликання позачергової сесії. З них п'ять підписів - від депутатів фракції "УДАР", зокрема, і лідера фракції Віталія Кличка, повідомляє прес-служба партії.
 
"В управлінні кадрів вирішили, що власноруч поставлений мною підпис - не мій, оскільки не збігається з підписом в особовій справі", - повідомив Кличко.
 
"Заявляю, що мій власноручний підпис стоїть і в підписних листах за позачергову сесію, і на депутатській присязі, і в судових позовах на неправомірність дій спікера і депутатів під час голосувань у ВР, і під заявою в Генпрокуратуру. Наступного разу я можу крім підпису залишити, якщо треба, відбиток пальця", - підкреслив лідер "УДАР".
 
Позачергова сесія парламенту, ініційована "УДАРом", все одно повинна відбутися, переконані в партії. Оскільки, окрім неврахованих, є ще 151 підпис народних депутатів.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 25 січня 2013, 11:29

Теґи

: Віталій Кличко, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18327593803406 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0