Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Опозиція перемогла на довиборах в Івано-Франківську облраду


На проміжних виборах в облраду у трьох одномандатних мажоритарних виборчих округах, які проходили 27 січня в Івано-Франківську, перемогли представники ВО "Свобода", ВО "Батьківщина" і Української республіканської партії (УРП).
 
На проміжних виборах в Івано-Франківську облраду у трьох одномандатних мажоритарних виборчих округах перемогли представники ВО "Свобода", ВО "Батьківщина" і Української республіканської партії (УРП)
 
За попередніми підрахунками, в окрузі №43 (Івано-Франківськ) перемогу отримав представник "Свободи" Іван Харук, округ №36 (Снятин) - кандидат від "Батьківщини" Іван Угрин і в окрузі №25 (Надвірна) - представник УРП Володимир Грабовецький.
 
Як повідомив голова Івано-Франківської обласної виборчої комісії Олег Пилип'юк, всі вони перемогли зі значним відривом від своїх конкурентів.
 
Явка виборців на проміжні вибори в облраду у виборчому окрузі №43 (Івано-Франківськ) склала 13,4% від загальної кількості виборців, внесених до списків для голосування в окрузі №25 (Надвірна) - 25,15%, в окрузі №36 (Снятин) - 56,13%.
 
Нагадаємо, 27 січня в Івано-Франківській області відбулися проміжні вибори до облради у трьох одномандатних мажоритарних виборчих округах. Проміжні вибори довелося проводити у зв'язку з обранням у Верховну Раду трьох депутатів обласної ради: самовисуванця Юрія Янка, представника "Батьківщини" Василя Гладія і голови обласної організації "Свобода" Олександра Сича. Дерев'янко не входить в жодну із фракцій у ВР.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 29 січня 2013, 13:41

Теґи

: Опозиція, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16973185539246 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0