Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Депутати від опозиції зібрали підписи за відставку Рибака і Пшонки


В опозиції усвідомлюють, що не мають достатньої кількості голосів для звільнення генпрокурора і спікера, однак мають намір ініціювати розгляд цих питань, щоб "показати їм жовті картки".
 
 Опозиційні депутати зібрали 153 підписи за відставку спікера Верховної Ради Володимира Рибака. Для того, щоб це питання було винесено на розгляд сесійної зали, достатньо 150 підписів народних депутатів.
 
Паралельно збираються підписи за те, щоб розглянути питання про висловлення недовіри генеральному прокурору Віктору Пшонці. За інформацією депутатів, 150 підписів теж вже є.
 
Таким чином, питання про недовіру генпрокурору і відставку спікера Верховна Рада повинна розглянути на наступній сесії, яка почнеться 5 лютого.
 
При цьому, за словами депутата від "Батьківщини" Миколи Томенка, в опозиції усвідомлюють, що не мають достатньої кількості голосів для відставки генпрокурора і спікера. "Що дає нам 150 голосів? Пшонка повинен прийти в залу і відзвітувати перед нами", - завив він.
 
Томенко зазначив, що Віктор Пшонка буде зобов'язаний відповісти на запитання депутатів щодо звинувачень на адресу Юлію Тимошенко. "Це - можливість для дискусії. Тому що ми не бачимо живими ні уряд, ні Генеральну прокуратуру", - сказав опозиціонер.
 
"150 підписів щодо Рибака так само дають нам можливість вказати на те, що ми не пропускаємо порушень. Тому що якщо голова Верховної Ради зловживає своїми повноваженнями, а ми на це не реагуємо, то ми - не серйозна опозиція", - заявив Томенко.
 
"Тому розгляд питання про відкликання з посади голови парламенту є жовтою карткою (Рибаку)", - додав він.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 31 січня 2013, 15:47

Теґи

: Опозиція, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16803288459778 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0