Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Депутат від "Удару" створив "армію" для боротьби з корупцією


УДАРівец створив організацію для боротьби з корупцією і обіцяє проводити антикорупційний трибунал на очах громадськості.
 
У 2012 році Україна здавалася серед найбільш корумпованих країн світу
Народний депутат від партії "УДАР" Сергій Каплін створив нову громадську організацію "Народна антикорупційна армія".
 
За його словами, ця організація буде з допомогою людей боротися проти корупції, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на УНІАН.
 
"Ми створили "Народну антикорупційну армію". У понеділок подаємо документи в Мін'юст на її реєстрацію. Ми будемо "полювати" на корупціонерів і оголосимо їм війну. Готові виходити на акції протесту, будемо проводити антикорупційний трибунал на очах ЗМІ і громадськості", - сказав Каплін.
 
Він зазначив, що про бажання увійти в новий рух вже заявили сім генералів СБУ у відставці, а також керівники громадських організацій з боротьби з корупцією.
 
"Очолив організацію поки я. Але якщо побачу, що в нас буде новий лідер, то готовий віддати йому повноваження. Поки ж будемо створювати інститут співголів", - заявив депутат.
 
Нагадаємо, відповідно до дослідження Transparency International, за підсумками 2012 року Україна посіла 144 місце в списку 176 країн за рівнем корупції і, таким чином, виявилася серед найбільш корумпованих держав світу.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 4 лютого 2013, 11:54

Теґ

: УДАР


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18030714988708 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0