Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

"УДАР" готовий блокувати Раду, поки не припиниться "кнопкодавство"


Фракція Віталія Кличка заявила, що якщо не буде персонального голосування - парламент не буде працювати.
 
 
Партія Віталія Кличка "УДАР" пообіцяла блокувати роботу Верховної Ради доти, поки не буде включено систему Рада-3 і забезпечено персональне голосування депутатів.
 
"Верховна Рада зможе законно і легітимно працювати тільки тоді, коли кожен депутат буде голосувати особисто. Забезпечити таке голосування сьогодні може впровадження системи Рада-3 з сенсорною кнопкою. Розпорядження включити цю систему повинен невідкладно підписати голова Верховної Ради Володимир Рибак", - йдеться в офіційній заяві партії.
 
В "Ударі" вважають всі заяви про неготовність включити сенсорну кнопку через технічні проблеми безпідставними і неприйнятними.
 
"Якщо голова Верховної Ради не підпише такого розпорядження, він візьме на себе всю повноту відповідальності за свавілля в парламенті і загострення політичної кризи. Спікер Рибак сам порушує закон, тому не має ні морального, ні політичного права очолювати парламент", - зазначено в заяві.
 
"Якщо не буде персонального голосування - парламент не буде працювати", - резюмували в "УДАРі".
 
Зазначимо, що раніше 30 січня фракція партії "УДАР" подала письмове звернення до парламенту про ініціацію питання про відкликання Рибака з посади спікера.
 
Опозиція наполягає на введенні модернізованої системи для голосування, щоб припинити в Раді "кнопкодавство" - коли депутати голосують чужими картками за своїх колег.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 4 лютого 2013, 12:10

Теґи

: УДАР, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1138870716095 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0