Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Опозиція внесла проект постанови про встановлення результатів парламентських виборів у п'яти проблемних округах


Опозиційні фракції запропонували парламенту розглянути "Проект постанови про встановлення результатів виборів до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року в одномандатних виборчих округах №94, №132, №194, №197 та №223".
 
Наразі текст постанови на офіційному сайті Верховної Ради не оприлюднено.
 
Як повідомлялося, у п'яти одномандатних округах ЦВК визнала неможливим встановити результати виборів, а Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори в цих округах. Йдеться про округ №94 (Обухів, Київська область), №132 (Первомайськ, Миколаївська область), №194 та №197 (Черкаська область), №225 (Київ, Шевченківський район).
 
Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера заявляв раніше, що повторні вибори в п'яти проблемних округах відбудуться не раніше за кінець березня, а можливо, й пізніше, пославшись, зокрема, на організаційні технічні причини.
 
Водночас він зазначив, що для цього необхідно ухвалити закон, який регулював би процедуру перевиборів, оскільки чинний закон про вибори "не передбачає чіткої підстави для призначення повторних виборів через ті причини, про які йшлося і в постанові ЦВК, і в судових рішеннях".
ІНТЕРФАКСПонеділок, 4 лютого 2013, 12:13

Теґи

: ЦВК, Опозиція, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17134308815002 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0