Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Депутати Дніпропетровська реорганізували міськраду


Депутати Дніпропетровської міськради на сесії в середу затвердили нову структуру виконавчих органів міськради, граничну чисельність працівників міськради та її виконавчих органів, а також кількісний і персональний склад виконавчого комітету.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в кожній із восьми районних рад Дніпропетровська кількість співробітників буде скорочено на 24-26%.

"Сьогодні було затверджено нову структуру підрозділів міської ради. Зокрема, управління охорони культурної спадщини припиняє свою діяльність як юридична особа та переходить до складу департаменту комунального господарства та капітального будівництва міської ради. Організаційний відділ і відділ кадрової роботи та протокольних заходів реорганізовано в управління організаційно-кадрової роботи, департамент міжнародних зв'язків та інвестиційних проектів - в управління міжнародних зв'язків, а департамент промисловості, енергетики та підприємництва - у департамент промисловості, підприємництва та інвестицій. У результаті реорганізації кількість працівників міської ради скоротилася на 15 осіб", - зазначив перший заступник міського голови Володимир Мелещик.

За його словами, граничну чисельність працівників Дніпропетровської міської ради та її виконавчих органів затверджено у кількості 675 осіб.

Першим заступником міського голови став Володимир Мелещик. Заступниками міського голови затверджено: Ірину Зайцеву, Олену Лозенко, Миколу Отченка, Олександра Рудяка та Володимира Медведчука.

ІНТЕРФАКСПонеділок, 4 лютого 2013, 12:19

Теґ

: Депутати


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10834312438965 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0