Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Депутати вже хочуть нову систему голосування, аби не вводити "сенсорний палець"


У регламентному комітеті Верховної Ради наполягають на розробці "системи голосування нового покоління".

Про це заявив голова комітету Володимир Макеєнко під час своєї доповіді на погоджувальній раді стосовно впровадження "сенсорної кнопки".

За його словами, нинішня система голосування була впроваджена 30 серпня 2002 року, має термін використання 10 років, і "станом на 30 серпня 2012 року її амортизація складала 100%".

За оцінками головного конструктора, подальше використання системи "Рада-3" не може гарантувати її безперебійну роботу, а для введення сенсорної кнопки необхідно модернізувати саму систему, вклавши додаткові кошти.

"При цьому необхідно врахувати, що чинна система "Рада-3" не має комплексної системи захисту інформації, оскільки на момент створення у 2002 році необхідні заходи не були передбачені", - сказав Макеєнко.

Саме тому він запропонував підтримати пропозицію НАН України про розробку та впровадження системи електронного голосування "нового покоління", яка б відповідала Конституції та регламенту в частині персонального голосування.

У свою чергу спікер Володимир Рибак сказав, що не може підписати розпорядження про введення "сенсорної кнопки", оскільки депутати зареєстрували 4 проекти змін до законів та 2 проекти постанов з цього приводу.

Таким чином, за словами спікера, відповідне рішення має приймати сесійна зала.

"Українська правда"Понеділок, 4 лютого 2013, 14:42

Теґ

: Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11154007911682 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0