Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

"Свобода" готова блокувати Раду доти, поки Янукович не розпустить парламент


Представники ВО "Свобода" висловили бажання блокувати роботу парламенту впродовж місяця, поки президент не прийме рішення про розпуск Верховної Ради. У "Батьківщині" не розділяють цю ідею.
 
Партія "Свобода" готова наполягати на розпуску парламенту в тому випадку, якщо сесія не почне свою роботу протягом 30-ти днів, заявив заступник лідера фракції Андрій Мохник. Він повідомив, що опозиція буде блокувати парламент протягом 30 днів, щоб змусити президента розпустити Раду.
 
У свою чергу голова фракції "Батьківщина" заявив, що всі проблеми опозиція буде вирішувати по мірі їх надходження. За його словами, зараз варто говорити не про право президента розпустити парламент, а про його обов'язки забезпечити персональне голосування у парламенті.
 
Яценюк підкреслив, що президент не має права підписувати закони, прийняті з порушенням Конституції України. "Янукович вже здійснив понад 900 злочинів, оскільки він за свою каденцію підписав більше 900 законів, ухвалених із прямим порушенням Конституції, починаючи з Харківських угод, коли тут Партія регіонів мордобій влаштувала, а зараз сидить і повчає нас, як потрібно поводитися культурно у Верховній Раді України. Вони нагадують мені анекдот про Міністерство культури, знаєте? "Це Міністерство культури?", - "Ні, це пральня", - сказав він.
 
Раніше лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що вважає, що опозиція, наполягаючи на введенні сенсорної кнопки, хоче звільнити від відповідальності декого з попереднього керівництва ВР за неправомірне рішення з цього приводу. "Відстоюючи так сильно один варіант роботи сенсорної кнопки, у мене виникає підозра, що дехто хоче уникнути відповідальності за неправомірно прийняте рішення з даного питання і витрачені не за законом державні кошти", - сказав лідер фракції Партії регіонів, додавши, що гроші паралельно з розробкою сенсорної кнопки прямували на ремонт особистого кабінету.
 
Як повідомлялося, представники опозиції у вівторок вранці заблокували президію і трибуну у залі засідань парламенту. Вони вимагали ввести персональне голосування. Провладні депутати покинули залу, повідомивши, що готові повернутися, як тільки опозиція досягне якогось консенсусу зі спікером Ради щодо персонального голосування. Голова Ради Володимир Рибак заявив, що силового розблокування парламенту не буде.
 
На даний момент депутати від опозиції продовжують блокувати трибуну Верховної Ради та її президію. У президії Ради знаходяться представники від "УДАРу", депутати від "Батьківщини". Входи в президію, через які заходять спікер Володимир Рибак і віце-спікер Руслан Кошулинський, і надалі заблоковані.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаСереда, 6 лютого 2013, 14:59

Теґи

: Опозиція, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1718590259552 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0