Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

У КПУ пропонують за "кнопкодавство" позбавляти мандата


Комуністи вважають, що через десять депутатів, які не голосують персонально, не варто блокувати роботу парламенту, а також, що це питання можна вирішити позбавленням мандата.
 
Комуністи не поділяють позицію опозиції блокування роботи парламенту поки не буде забезпечено індивідуальне голосування та пропонують карати депутатів, які не голосують особисто, позбавленням депутатського мандата, про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від КПУ Спиридон Кілінкаров.
 
"Наш рецепт дуже простий, він полягає в тому, що десяток депутатів в парламенті не голосують персонально. Я думаю, у цих людей просто немає совісті. Але чому проблему десяти депутатів потрібно перекладати на вищий законодавчий орган... У цих людей має бути політична відповідальність - якщо вони не голосують персонально, вони вважають себе демократами, опозиція може звернутися у регламентний комітет, врешті-решт, оскаржити рішення парламенту. Замість цього, вони вдаються до незаконного способу, мотивуючи тим, що хочуть відновити законність", - заявив комуніст.
 
"Ми пропонуємо, що якщо депутат не голосує персонально протягом двох тижнів пленарних засідань і не відвідує пленарні засідання - давайте пропрацюємо механізм позбавлення їх депутатських мандатів", - заявив він.
 
Як повідомлялося, представники опозиції у вівторок вранці заблокували президію і трибуну у залі засідань парламенту. Вони вимагають ввести персональне голосування.
 
Провладні депутати вже покинули залу, повідомивши, що готові повернутися, як тільки опозиція досягне якогось консенсусу зі спікером Ради щодо персонального голосування.
 
Друга сесія сьомого скликання Верховної Ради повинна була початися у вівторок о 10 ранку.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаСереда, 6 лютого 2013, 15:05

Теґи

: КПУ, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10889196395874 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0