Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Поки "Рада-3" не працює, Кличко запропонував голосувати руками


Лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко запропонував створити комісію, щоб протестувати електронну систему "Рада-3", а поки голосувати руками або ж бюлетенями.
 
Фракція "УДАР" пропонує керівництву Верховної Ради протестувати систему "Рада-3" і голосувати в цей час у парламенті руками або бюлетенями, про це заявив лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко на брифінгу у четвер у Верховній Раді.
 
"Ми пропонуємо її систему "Рада-3" повністю протестувати... А поки йде тестування, пропонуємо голосувати персонально голосувати іншими способами - голосування руками або бюлетенями", - сказав він.
 
За його словами, пропозиція фракції - це "простий і чесний алгоритм роботи Верховної Ради". Лідер фракції також підкреслив, що "опозиція готова працювати вже сьогодні".
 
Кличко також запропонував створити комісію, до якої увійдуть народні депутати та представники ЗМІ, щоб протестувати електронну систему "Рада-3". "Якщо Рада-3 в незадовільному стані, необхідно вимкнути систему Рада-3", - підкреслив він.
 
Раніше повідомлялося про те, що представники Партії регіонів запевнили, що на засіданнях парламенту ніхто більше не буде голосувати за один одного.
 
Нагадаємо, 5 лютого повинна була відкритися друга сесія Ради 7-го скликання, але представники опозиційних фракцій заблокували парламентську трибуну, вимагаючи негайно ввести в дію систему персонального голосування, щоб припинити "кнопкодавство" (голосування чужими картками).
 
Ніч на 6 і 7 лютого депутати з фракції Віталія Кличка провели в сесійній залі, і вранці знову не давали сесії відкритися. У Партії регіонів запропонували укласти перемир'я і підписати меморандум про взаєморозуміння, проте в опозиції продовжують наполягати на введенні "сенсорної кнопки".
 
Володимир Рибак прогнозує, що блокування трибуни триватиме ще максимум два дні, а нормальна робота парламенту буде відновлена 19 лютого.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 7 лютого 2013, 13:16

Теґи

: УДАР, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16675281524658 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0