Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ПР запропонувала опозиції працювати в Раді по вівторкам та четвергам


Стали відомі подробиці Меморандуму "про перемир'я", запропонованого регіоналами опозиції.
 
 
Партія регіонів пропонує опозиції встановити два дні для голосувань - вівторок і четвер, а також забезпечити персональне голосування, але без "сенсорної кнопки".
 
Про це сказано у проекті Меморандуму, запропонованому напередодні регіоналами для розблокування Верховної Ради, пише "Коммерсант-Украина".
 
Як з'ясували журналісти, меморандум "Про взаємодію депутатських фракцій з питань організації роботи Верховної Ради" займає одну сторінку тексту і складається всього з трьох пунктів. 
 
Перші два досить декларативні. Так, фракції зобов'язуються "об'єднати зусилля для забезпечення публічності, прозорості та передбачуваності діяльності парламенту", виконувати "визначені законом етичні правила поведінки", а також гарантувати розгляд законопроектів.
 
Крім того, народні депутати обіцяють брати участь у засіданнях Ради, своєчасно реєструватися в залі обговорювати законопроекти і голосувати за них. 
 
Третій пункт має більш конкретний характер. Згідно з документом, спікеру Володимиру Рибаку пропонується створити робочу групу з числа представників парламентських фракцій, яка за 30 днів з моменту підписання меморандуму повинна виробити поправки в закон "Про регламент Верховної Ради". А саме - "уточнити способи фіксації результатів голосування на пленарних засіданнях і права головуючого на засіданні Верховної Ради". 
 
"Зокрема, надання (головуючого - прим. ред.) права блокувати електронні картки народних депутатів, які за даними письмової та електронної реєстрації відсутні на пленарному засіданні", - сказано в меморандумі. 
 
Окрім того, представники Партії регіонів пропонують опозиції визначити вівторок і четвер днями, коли будуть проводитися засідання Ради "для ухвалення рішень". 
 
Представники опозиції повинні відповісти на пропозицію Партії регіонів сьогодні о 10.00 на нараді лідерів фракцій, яка відбудеться у спікера. 
 
Нагадаємо, 5 і 6 лютого фракції "Батьківщина", "Свобода" і "УДАР" не дали відкритися другій сесії Верховної Ради, заблокувавши парламентську трибуну. Опозиція вимагає введення в дію системи персонального голосування "Рада-3".
 
Нагадаємо, її головною особливістю є сенсорна кнопка, яку необхідно утримувати протягом усього часу, відведеного для голосування. Представники опозиції заявили, що не знімуть блокаду доти, поки спікер не підпише розпорядження про введення системи в експлуатацію. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 7 лютого 2013, 13:19

Теґи

: ПР, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16977095603943 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0