Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ЦВК затвердила фінансовий звіт про використання коштів на вибори народних депутатів 2012 року


13 лютого  відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Володимир Шаповал.
 
Розглянувши фінансовий звіт про використання коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, Комісія затвердила його. Цей документ подано Рахунковій палаті. 
 
Згідно зі Звітом, бюджетні призначення із урахуванням змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік» станом на 31.12.2012 року становили 1 млрд. 42 млн. 400 тис. грн.. Касові видатки склали 1 млрд. 11 млн. 049 тис. 34 грн.. Таким чином, утворився залишок коштів у сумі 31 млн. 350 тис. 966 грн., які було повернуто до Державного бюджету після закінчення бюджетного періоду.
 
Варто зазначити, що залишок невикористаних коштів утворився за рахунок економії оплати послуг засобів масової інформації (друкованої площі та ефірного часу) у зв’язку із тим, що кількість зареєстрованих ЦВК кандидатів у народні депутати у одномандатних виборчих округах була значно меншою, ніж передбачалося у розрахунках. Також цьому сприяла, зокрема, економія по оплаті послуг у загальнодержавних і регіональних ЗМІ із розміщення в них рішень Комісії. 
 
 Вивчивши подання зареєстрованих у встановленому законом порядку місцевих організацій партій щодо кандидатур до складу  Тернопільської обласної виборчої комісії, ЦВК постановила затвердити її новий склад.
 
Також внесено деякі зміни до складу територіальних виборчих комісій у трьох  регіонах України, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого відповідно до постанови ЦВК від 15 вересня 2010 року № 355 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення, міст Києва та Севастополя), районних у місті Севастополі виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів". 
.
Відділ взаємодії із ЗМІ 
Секретаріату ЦВК     
 
Четвер, 14 лютого 2013, 16:19

Теґи

: вибори народних депутатів України, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1643648147583 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: open(/var/tmp//sess_qia0ai3hbp4d00ejl8u0k8lnq4, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0