Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Черненко вважає, що влада й опозиція тільки лякають одне одного перевиборами


Заяви представників провладних сил та опозиції про можливе проведення дострокових виборів не є серйозними, у такий спосіб вони просто намагаються налякати одне одного.
 
Таку думку висловив голова Комітету виборців України Олександр Черненко перед засіданням «круглого столу» у Києві.
 
«Як тільки в Україні виникає політична або парламентська криза, завжди йдуть розмови про дострокові вибори, але тільки у 2007 році ми до цих виборів дійшли. Я думаю, зараз це такі "страшилки". Опозиція лякає владу, а влада лякає опозицію»,- заявив Черненко.
 
Коментуючи ідею представника Партії регіонів про можливість проведення перевиборів за мажоритарною системою, він зазначив, що зміна виборчої системи наразі також неможлива. «Я абсолютно несерйозно ставлюся до заяв про можливість дострокових виборів, а тим більше про зміну системи. Якщо Рада не працює, то як змінити виборчу систему? Адже треба вносити зміни в закон», - підкреслив експерт.
 
Крім того, за словами голови КВУ, у самій Партії регіонів знайдуться депутати, які не захочуть дострокових виборів. «У самій Партії регіонів кандидати-мажоритарники, які вклали великі кошти у вибори, не готові до дострокових виборів», - зазначив Черненко.
УКРІНФОРМЧетвер, 14 лютого 2013, 16:35

Теґи

: вибори, Черненко, КВУ


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11156916618347 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0