Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Ударівці обклеїли всі робочі місця в Раді наліпками з закликом голосувати особисто


Персональне голосування має стати точкою відліку в формуванні нової парламентської культури, культури, яка поверне довіру до Ради і депутатів, наполягають у "УДАРі".
 
 Депутати від "УДАРу" прикріпили на робочому місці кожного депутата Верховної Ради наклейку з написом "Голосую особисто, не голосую за інших". Про це повідомив народний депутат фракції Сергій Каплін, передає його прес-служба.
 
"Більшість захворіла поширеною політичною хворобою - безсовісністю. І ту совість треба будь-яким чином розбудити. Такі наклейки на робочих місцях депутатів повинні нагадувати слугам народу, що їхні виборці голосують самостійно і чекають того ж від своїх представників у ВР", - заявив Каплін.
 
"Персональне голосування має стати відліком у формуванні нової парламентської культури, культури, яка поверне довіру до Ради і депутатів. Поки народ не побачить, що його обранці працюють особисто і, відповідно, несуть відповідальність за своє голосування, люди будуть зневажати український парламент", - вважає депутат.
 
Як повідомлялося, друга сесія Верховної Ради України 7-го скликання не відкрилася 5 лютого через те, що опозиція заблокувала трибуну і президію з вимогою ввести персональне голосування. Опозиційні фракції "Батьківщина", "УДАР" і "Свобода" блокували президію і трибуну в залі засідань Верховної Ради. Переговори опозиції і більшості закінчувалися безрезультатно. Черговий раунд переговорів було заплановано на понеділок.
 
Варто зазначити, що голова Ради Володимир Рибак 15 лютого заявив, що на засідання парламенту у вівторок, 19 лютого, депутати зберуться практично у повному складі. При цьому Рибак зазначив, що депутатам, які ночують у залі "мучитися залишилося не довго".
 
Нагадаємо також, що 5 лютого почався відлік 30-денного терміну бездіяльності Верховної Ради, після закінчення якого президент може прийняти рішення аж до розпуску нинішнього складу парламенту. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 18 лютого 2013, 11:32

Теґи

: УДАР, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17061805725098 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0