Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Регіонали та комуністи залишили залу Ради: роботи не буде


ісля наради у спікера члени фракцій Партії регіонів їм КПУ покинули сесійну залу. Народні депутати від опозиції продовжують блокувати трибуну і президію Ради.
 
 
Народні депутати від фракцій Партії регіонів і КПУ зібрали картки для голосування і покинули сесійну залу Верховної Ради України.
При цьому голова фракції КПУ Петро Симоненко заявив, що 5 березня парламент працювати не буде: "Можливо, завтра вдасться домовитися і парламент запрацює".
 
Як заявив у свою чергу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, переговори між лідерами парламентських фракцій щодо розблокування роботи Ради в даний час не ведуться. Відповідаючи на питання журналістів, чи призначений новий етап переговорів з цього питання, він сказав: "Поки ні".
 
"Кожна сторона розійшлася при своїй думці і буде займатися тим, чим вважає за потрібне", - сказав Єфремов.
 
За його словами, депутати фракції Партії регіонів будуть працювати "за планом, займатися творчою роботою, за відповідним планом, який є у фракції".
 
Засідання у вівторок так і не відкрилося. Близько 50 депутатів фракції "Батьківщина" заблокували трибуну і президію парламенту.
 
Як повідомлялося, 4 березня опозиція заблокувала проведення погоджувальної ради, вимагаючи від голови Ради Володимира Рибака відкликати з Вищого адмінсуду України заяву про дострокове припинення депутатських повноважень Сергія Власенка.
 
ВАСУ почне розгляд цього позову Рибака у вівторок, о 14.00.
 
Раніше депутати з опозиційних фракцій блокували трибуну і президію парламенту протягом майже 3 тижнів - з 5 по 22 лютого, вимагаючи впровадити персональне голосування. Після розблокування провели 22 лютого одне пленарне засідання пішли на перерву до 5 березня.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 5 березня 2013, 13:16

Теґ

: Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,19746518135071 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0