Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Опозиція заблокувала трибуну і президію Ради


Депутати від фракції "Батьківщина" продовжують блокувати трибуну і президію парламенту. У сесійній залі перебуває близько 50 депутатів різних фракцій.
 
Опозиція продовжує блокувати парламент
Депутати від опозиції знову заблокували парламент. Про це на своїх сторінках у Facebook пишуть депутати Леонід Ємець і Андрій Парубій.
 
"Станом на 9 ранку трибуна заблокована. Як ми і припускали, вночі ніхто з регіоналів не посмів захопити трибуну", - написав Парубій. Над президією депутати знову розвісили плакат "Стоп диктатурі".
 
Наразі у президії парламенту перебуває близько 10 депутатів, ще близько 20 депутатів від фракції оточили трибуну. Опозиція також заблокувала стільцями входи у президію. Всього у сесійній залі перебуває близько 50 депутатів різних фракцій.
 
Як відомо, опозиція блокує трибуну на знак протесту проти звернення спікера парламенту до ВАСУ з проханням про позбавлення Сергія Власенка депутатських повноважень. Рибак посилався на рішення регламентного комітету. Опозиція заявляє, що рішення сфальсифіковано.
 
Крім того, лідер Батьківщини Арсеній Яценюк заявив, що, блокуючи парламент, опозиція не дозволить спікеру Рибаку зробити відповідну заяву з трибуни, у разі позитивного рішення ВАСУ
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаСереда, 6 березня 2013, 11:28

Теґ

: Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16772317886353 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0