Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Центрвиборчком підтвердив, що Власенко більше не депутат: додаткових рішень Ради не потрібно


Питання про реєстрацію народним депутатом наступного за списком ВО "Батьківщина" кандидата замість Власенко ЦВК розгляне після отримання тексту рішення Вищого адмінсуду.
 
 
Повноваження народного депутата фракції "Батьківщина" Сергія Власенка припинено після винесення рішення Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) і додаткового рішення Верховної Ради з цього питання не потрібно. Про це повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера.
"Якщо ухвалюється рішення (про дострокове припинення повноважень народного депутата) на підставі ч.4 ст.81 Конституції України судовим органом у цій ситуації Вищим адміністративним судом України - то повноваження народного депутата України за таким обставині вважаються достроково припиненими самим рішенням суду і додаткові рішення Верховної Ради не потрібні", - пояснив Магера.
 
Він також повідомив, що питання про реєстрацію народним депутатом наступного за списком ВО "Батьківщина" кандидата замість Власенка ЦВК розгляне після отримання тексту рішення ВАСУ. "Як тільки ми отримаємо рішення ВАСУ, вивчимо це рішення на засіданні ЦВК, і тоді вже будемо визначатися. Говорити наперед яким це рішення буде я вважаю недоречним, оскільки це предмет повноважень не окремого члена ЦВК, а всієї комісії", - сказав заступник голови ЦВК.
 
Ч.4 ст.81 Конституції України говорить, що в разі невиконання вимоги щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності повноваження народного депутата України припиняються достроково на підставі закону за рішенням суду.
 
Як повідомлялося, ВАСУ задовольнив позов голови Верховної Ради Володимира Рибака і достроково припинив повноваження народного депутата Сергія Власенка, який є захисником екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, у зв'язку з поєднанням ним мандата народного депутата України з адвокатською діяльністю
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 12 березня 2013, 12:39

Теґ

: ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10971713066101 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0