Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Менше половини виборців знають прізвище свого депутата-мажоритарника


Громадяни переконані, що партії і кандидати беруть гроші на виборчу кампанію в олігархів або у держави.
 
 
Більшість українців (51%) не знають, хто є депутатом на їхньому окрузі, 60% - не знають, в яку фракцію входить цей депутат, а 82% населення не знають, в якому комітеті він працює. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" і КМІС.
 
При цьому не знають, як можна зв'язатися зі своїм депутатом - 80,5% населення, знають - 19%, а майже 1% і вже зв'язувалися, в основному - через приймальню депутата.
 
Більшість населення (53%) вважає, що для депутата-мажоритарника найбільш важливим є займатися справами свого округу (53%), ще 21% впевнені, що він повинен перш допомагати людям у своєму окрузі і лише 19% вважають, що його першочергове завдання - приймати закони.
 
Громадяни переконані, що партії і кандидати беруть гроші на виборчу кампанію в олігархів (52%), або це гроші держави, які використовуються у виборчій кампанії (48%). Тільки 12% упевнені, що гроші на виборчу кампанію йдуть від самих кандидатів і членів їхніх сімей, а 12% вважають, що це гроші громадян, які підтримують партії і кандидатів. В той же час, лише 3% громадян здійснювали внески до виборчих фондів партій або кандидатів.
 
Тільки 16% населення вважають, що діяльність Верховної Ради насамперед залежить від виборців, які її обрали. Значно більше тих, хто бачить таку керівну силу президента (39%) або фінансово-олігархічних груп (30%).
 
Загальнонаціональне опитування провів фонд "Демократичні ініціативи" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 5 по 13 березня. Методом інтерв'ю опитано 2037 респондентів за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 15 березня 2013, 11:03

Теґ

: вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16894602775574 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0