Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Спостерігачі від CIS-EMO визнали парламентські вибори в Україні незавершеними


Місія CIS-EMO вважає парламентські вибори в Україні юридично незавершеними через 5 проблемних округів.
 
kievcity.gov.ua
Міжнародна організація зі спостереження за виборами CIS-EMO стурбована тим, що Верховна Рада досі не призначила дату виборів у 5 проблемних округах. Про це повідомив заступник директора CIS-EMO Олег Верник.
 
"CIS-EMO - єдина місія міжнародного спостереження, яка на даний час не оприлюднила свій фінальний звіт щодо парламентських виборів 2012 року", - нагадав він.
 
"Ми це робимо свідомо, тому що вважаємо, що ці вибори юридично не є завершеними - залишаються 5 округів, де досі не обрані депутати у мажоритарних округах через зловживання, порушення демократичних стандартів, українського законодавства", - заявив він.
 
"Наша місія публічно оголосила, що ми продовжуємо фактичне спостереження за цими 5 округами, і тільки після того, як цей процес буде завершений, у нас виникнуть підстави для згортання і остаточного закриття нашої місії на парламентських виборах 2012 року", - пояснив він.
 
За його словами місія CIS-EMO продовжує уважно стежити за ходом подій навколо виборів у зазначених 5 округах.
 
"Чесно кажучи, нас дійсно певним чином напружує і турбує ситуація, через яку український парламент повільно підходить до остаточного вирішення проблеми навколо виборів до цих проблемних округів і призначення, нарешті, дати цих виборів. Постійно ця тема відкладається і відкладається, саме тому ми не можемо вважати, що ці вибори завершені", - ще раз підкреслив він.
 
Як відомо, у 5 одномандатних округах ЦВК визнав неможливим встановити результати парламентських виборів, які пройшли 28 жовтня 2012 року, а Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори у цих округах.
 
Мова йде про округи №94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область), 223 (Київ, Шевченківський район).
 
Вибори народних депутатів пройшли в Україні 28 жовтня. Вибори пройшли за змішаною системою: 225 народних депутатів обирали за партійними списками, ще 225 - у мажоритарних округах. В даний час у ЦВК в електронному вигляді надійшли 99,95% протоколів за партійними списками і 99,62% - в одномандатних округах. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 21 березня 2013, 13:12

Теґи

: парламентські вибори, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1671290397644 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0