Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Спостерігачі ENEMO закликають владу розслідувати вибори-2012


Українська влада повинна неупереджено розслідувати порушення і фальсифікації під час підведення підсумків виборів у Верховну Раду в 2012 році.
 
Про це йдеться в підсумковому звіті місії Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO).
 
"ENEMO наполегливо закликає владу неупереджено розслідувати порушення і фальсифікації під час підведення підсумків і притягнути до відповідальності осіб, які вчинили правопорушення виборчого процесу", - йдеться у звіті.
 
При цьому ENEMO закликає владу і суди дотримати законність і зберегти волевиявлення виборців, зокрема, в 5 мажоритарних округах, де Центральна виборча комісія не змогла встановити достовірні результати голосування, для коректного відображення результатів голосування.
 
Згідно зі звітом, виборча кампанія та підведення підсумків виборів характеризувалися серйозними недоліками і грубими порушеннями.
 
Місія відзначає, що в ході спостереження під час передвиборчого періоду мали місце значні в порівнянні з виборами Ради 2007 року зловживання адміністративним ресурсом, підкуп виборців, переслідування та залякування кандидатів, членів виборчих комісій та журналістів.
 
Також ENEMO відзначає, що під час виборчої кампанії існували обмеження для представників політичних партій у ЦВК у можливості повної їх участі в прийнятті рішень, а також у використанні ними дорадчого голосу.
 
ENEMO рекомендує ЦВК забезпечувати рівний доступ до участі всіх партій перед організацією комісією засідань, а також створити необхідні умови для інформування про проведення засідань, що стосуються проведення виборчого процесу і вимагають прийняття відповідних рішень.
 
Як відомо, у листопаді 2012 року ENEMO закликала правоохоронців розслідувати фальсифікації на виборах Ради.
 
ENEMO відзначила непрозорість підрахунку голосів на виборах Ради.
28 жовтня 2012 року ENEMO назвала найбільш масовими порушеннями на виборах підкуп виборців, багаторазове голосування і підвіз виборців.
"Українська правда"П'ятниця, 29 березня 2013, 13:20

Теґи

: Верховна Рада, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,12182402610779 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0