Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ЦВК розпочала підготовку до всеукраїнського референдуму


Центрвиборчком прийняв низку постанов про порядок проведення референдуму, затвердив необхідні печатки і форми посвідчень.
 
Центральна виборча комісія розпочала підготовку до проведення всеукраїнського референдуму.
 
Про це свідчать ряд постанов ЦВК від 2 квітня, оприлюднених на офіційному сайті комісії.
 
Так, Центрвиборчком затвердив постанову про порядок забезпечення окружних і дільничних комісій щодо всеукраїнського референдуму приміщеннями та обладнанням, а також про форми посвідчень суб'єктів та інших учасників процесу референдуму. 
 
Затверджено опис печаток окружкомів і дільничних комісій щодо всеукраїнського референдуму. 
 
Крім того, комісія упорядкувала постановами порядок подань і звернень про створення звичайних, спеціальних і закордонних дільниць всеукраїнського референдуму і передачу дільничним комісіям бюлетенів для голосування у закордонному окрузі.
 
Нагадаємо, у листопаді 2012 року Верховна Рада прийняла закон про всеукраїнський референдум, згідно з яким на референдумі можна схвалювати внесення змін до Конституції України. І для затвердження його результатів не потрібна згода депутатів.
 
В опозиції вважають, що через референдум президент Віктор Янукович має намір змінити політичну систему і систему виборів в Україні, щоб зосередити у своїх руках всю владу.
 
6 квітня лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що обласні державні адміністрації по всій Україні вже почали отримувати офіційні листи від влади стосовно підготовки до проведення референдуму.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаСереда, 10 квітня 2013, 14:32

Теґи

: Референдум, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1107919216156 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0