Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Позачергового засідання Ради 15 квітня не буде


За словами Рибака, всі питання, які є в опозиції, будуть поставлені з 16 по 19 квітня на сесійному тижні.
 
 
Позачергового засідання парламенту 15 квітня не буде, заявив голова Верховної Ради Володимир Рибак.
 
"Позачергової сесії не буде. Про це говорять люди, які не знають регламенту", - заявив він журналістам в середу, 10 квітня.
 
Спікер підкреслив, що досягнуті домовленості, і що всі питання, які є в опозиції, будуть поставлені з 16 по 19 квітня на сесійному тижні.
 
Рибак зазначив, що серед питань, які готуються на наступний сесійний тиждень, законопроекти про пенсійну реформу, вибори у Києві.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пропонується провести позачергове засідання Ради, на якому, серед іншого, розглянути євроінтеграційні проекти.
 
"На сьогоднішній день опозиція жодної вимоги не знімала. Але з іншого боку, така пропозиція може мати свій сенс, і все, що стосується європейської інтеграції, дійсно - і це неодноразово говорили лідери опозиції - треба підтримувати. Мені відомо, що зараз йде підготовка до позачергової сесії Верховної Ради, на якій це можна розглянути", - заявив народний депутат від "УДАРу" Володимир Курінний.
 
За його даними, вже сформований порядок денний, на якому будуть розглянуті пункти вимог опозиції. "Таким чином, можна буде зняти питання і вийти з цього глухого кута, який сьогодні є", - додав ударівець.
 
Нагадаємо також, 4 квітня депутати більшості провели "виїзну" сесію парламенту - в будівлі парламентських комітетів на вулиці Банковій 6/8 через те, що опозиція з 2 квітня блокує трибуну.
 
Спікер Рибак в середу заявив також, що народні депутати на майбутньому пленарному тижні будуть працювати в залі засідань українського парламенту і ніякого блокування роботи не буде.
 
"Не буде блокування Верховної Ради. Виїзного засідання не буде. Будемо працювати у сесійній залі", - сказав він.
 
Спікер повідомив, що підписав всі закони, які були прийняті на "виїзному" засіданні українського парламенту і направив їх на підпис президенту Віктору Януковичу
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 11 квітня 2013, 12:07

Теґ

: Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11090993881226 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0