Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

КС через чотири місяці вирішив взятися за справу про повторні вибори


Чотири місяці подання про повторні вибори в "проблемних" округах "зависало" в Конституційному суді, і лише 23 квітня суд вирішуватиме, чи відкривати щодо нього виробництво.
 
 
Конституційний суд досі не відкрив провадження за поданням депутатів Верховної Ради про порядок проведення повторних виборів (щодо виборів в п'яти "проблемних" одномандатних округах), хоча минуло вже чотири місяці після його подачі.
 
"Провадження у справі за конституційним поданням 54 народних депутатів щодо офіційного тлумачення положень частини четвертої статті 15, частини п'ятої статті 16, пункту 13 частини другої статті 30, частини другої статті 104 закону України "Про вибори народних депутатів України" на сьогодні дійсно ще не відкрито", - повідомив керівник прес-служби КС Геннадій Черненко.
 
За його словами, розгляд питання про відкриття провадження у цій справі заплановано в проекті порядку денного засідань суду на 23 квітня.
 
Разом з тим керівник прес-служби КС не відповів на питання, про причини того, що протягом 4 місяців немає "жодного зрушення в справі".
 
На сайті КС наголошується, що подання знаходиться на вивченні в колегії суддів.
 
Нагадаємо, в п'яти одномандатних округах ЦВК визнав неможливим встановити результати парламентських виборів, які пройшли 28 жовтня 2012 року, а Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори в цих округах.
 
Законом "Про вибори народних депутатів" не передбачена можливість невизнання результатів виборів в одномандатних округах, тому ЦВК відмовилася призначати повторні вибори в зазначених п'яти округах до врегулювання цієї проблеми в законодавчому порядку.
 
Парламентська більшість відмовляється розглядати питання про призначення повторних виборів у цих п'яти округах до винесення рішення КС.
 
Подання в КС надійшло 29 грудня 2012 року.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 23 квітня 2013, 10:18

Теґи

: Конституційний Суд України, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10687589645386 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0