Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

В Саках прийняли відставку міського голови


Депутати Сакської міської ради прийняли заяву Сакського міського голови Олега Клюя про дострокове складення повноважень за станом здоров'я. Про це повідомив глава Кримського відділення Комітету виборців України Андрій Крісько.


За його інформацією, за дане рішення проголосувало 36 з 37 присутніх у сесійній залі депутатів міської ради. Пропозиція про дострокове припинення повноважень міського голови у зв'язку з недовірою не зустріла підтримку депутатського корпусу, хоча раніше глава Сакської міської організації Партії регіонів, депутат Геннадій Литовченко заявляв про намір депутатів висловити недовіру Сакському міському голові.


Перед тим як питання про відставку мера було поставлено на голосування, Геннадій Литовченко зазначив, що Сакський градоначальник усунувся від управління містом, вносив розлад у дії міських відділів освіти та культури, бездумно роздавав службове житло, загравав з контролюючими органами, замість праці в рамках правового поля.


Також керівник міської парторганізації Партії регіонів передав депутатському корпусу слова міського голови Олега Клюя, який за його інформацією, на даний момент знаходиться в реанімації з серцевим нападом. Цитуючи міського голову, Геннадій Литовченко повідомив: «Я прошу пробачити мене за все, що я зробив поганого і не тримати на мене зла. Я усвідомив всі помилки і прошу прийняти мою відставку».


Як зазначив глава КВ КВУ Андрій Крісько, рішення про дострокове складання повноважень Сакського міського голови пройшло з дотриманням процедури, передбаченої чинним законодавством. З моменту прийняття цього рішення і до позачергових виборів обов'язки мера виконуватиме секретар Сакської міської ради Сергій Гнатюк.

Прес-служба КВУЧетвер, 25 квітня 2013, 14:31

Теґи

: Депутати, КВУ, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10916996002197 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0